+0 (212) 696 08 08
0 Cart 0.00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kelimeyi yazın enter tuşuna basın!

Sahiplenildikleri ilk an itibari ile kliniğimiz bünyesinde kedi ve köpeklerinizin Veteriner Hekimlerimiz tarafından genel sağlık muayenesi profösyonel adımlar ile yapılmaktadır. Yapılan genel sağlık muayenesi dahilinde minik dostlarımızın bakım ve beslenme usülleri hakkında detaylı bilgi verilmekte, aşı periyotları oluşuturularak repelleri hakkında tüm detaylar hasta sahibiplerine aktarılmakta, koruyucu hekimlik kastı ile hekimlerimiz tarafından minik dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gerekli tüm tavsiyeler hasta sahiplerine yapılmakta ve oluşabilecek tüm sağlık problemleri hasta yakınlarına bu genel sağlık muayenesi eşliğinde aktarılmaktadır. Rutin olarak tekrarlanması icabeden antiparaziter (iç-dış parazit) uygulamaların önemi hakkında kapsamlı bilgiler sizlerle paylaşımlaktadır.

 

Tüm bu detaylar tecrübeli klinik hekimlerimiz tarafından yapılan genel sağlık muayenesi esnasında sizlerin ilgi ve alakasına sunulmaktadır.

 

Minik dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri ve yaşam standartlarını hem sizler için ekonomik ve güvenilir hem de hastamız için daha verimli olmalarını sağlamak kliniğimiz sorumluluğundadır.

 

Yapacağımız genel sağlık muayenesi ile amacımız minik dostlarımızı hastalıklardan korumaktır. Bu kapsamda siz hasta sahipleri tarafından basit bir durum olarak değerlendirilme ihtimali olan herhangi bir semptom biz hekimler tarafından ciddi bir hastalığın belirtisi olma ihtimali taşımaktadır. Tam da bu hususta genel sağlık muayenesinin önemi açığa çıkmaktadır.

 

  • icon-locationİstasyon Mah. 1.Yeni Cami Sk. No:1-3/1 Halkalı-Küçükçekmece/İSTANBUL
  • icon-phone(0212) 696 08 08 | (0533) 048 00 08
  • icon-mailinfo@carnivorvet.com