+0 (212) 696 08 08
0 Cart 0.00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kelimeyi yazın enter tuşuna basın!

Dahiliye (İntaniye), hastanın organ sistemlerinin genel durumu hakkında detaylı ve geniş kapsamlı muayenesini inceleyen, sayısızca hastalığın tanısının konulup tedavisinin yapıldığı ve oluşabilecek hastalıklardan korunma için yöntem ve tedbirlerinin alındığı geniş kapsamlı ve tıp dünyasında diğer bilim dallarına klavuzluk görevi gören bir bilim dalıdır.

 

Halk arasında çeşitli tabirlerle de bilinebilen anemi(kansızlık), lösemi, obezite, gasrtrit ve ülser, diare(ishal), böbrek hastalıkları ve yetmezliği, idrar yolu enfeksiyonları ve önem arzeden lenfoma, mide kanamaları, solunum yolu enfeksiyonları, kalp rahatsızlıkları gibi ve daha sayılabilecek bir çok hastalık dahiliye bölümü ile teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

 

Modern sağlık sisteminin başında yer alan dahiliye bireyin sağlık problemlerine bütüncül bir yaklaşım sergilemekte ve güncellenen tıpdaki bilgi akımı sebebiyle daima değişen ve gelişen bir alandır.

 

Dahiliye hastalıkları kapsamlı ve ciddi bir muayene ile görüntüleme ve laboratuar teknikleri ile doğru teşhise ulaşabilir.

 

Dahiliye alanı ile ilgili tüm bilgi akımı hekimlerimiz tarafından siz kıymetli hasta sahiplerini güncel olarak yapılmaktadır.

 

  • icon-locationİstasyon Mah. 1.Yeni Cami Sk. No:1-3/1 Halkalı-Küçükçekmece/İSTANBUL
  • icon-phone(0212) 696 08 08 | (0533) 048 00 08
  • icon-mailinfo@carnivorvet.com